לוח שיעורים בני ברק

לוח שיעורים סטודיו פילאטיס בני ברק

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
08:00

פילאטיס מכשירים

חני

08:15

עצובלטיס

עירית

08:00

פילאטיס מכשירים

ענת

08:30

עיצוב וחיטוב

עירית

08:00

פילאטיס מכשירים

חני

08:30

עיצוב מדרגה

עירית

08:00

פילאטיס מכשירים

ורדית

08:15

עיצוב וחיטוב

הדס

08:00

פילאטיס מכשירים

חני

08:00

עיצוב וחיטוב

הדס

08:00

פילאטיס מכשירים

נורית

08:30

עיצוב וחיטוב

נעמה

09:00

פילאטיס  מכשירים

חני

09:30

פילאטיס  מכשירים

אפרת

09:00

פילאטיס מכשירים

ענת

9:30

יוגלטיס

עירית

09:00

פילאטיס מכשירים

חני

09:30

רצפת אגן

עירית

09:00

פילאטיס מכשירים

ורדית

09:30

פילאטיס מכשירים

שיפי

09:00

פילאטיס מכשירים

חני

09:00

פילאטיס מכשירים

נורית

10:00

פילאטיס מכשירים

חני

10:30

פילאטיס מכשירים

אפרת

10:00

פילאטיס מכשירים

ענת

10:00

פילאטיס מכשירים

חני

  10:00

פילאטיס מכשירים

ורדית

10:00

פילאטיס מכשירים

חני

10:00

פילאטיס מכשירים

נורית

11:00

פילאטיס מכשירים

חני

11:30

פילאטיס מכשירים

אפרת

11:00

פילאטיס מכשירים

ענת

11:00

פילאטיס מכשירים

חני

  11:00

פילאטיס מכשירים

ורדית

11:00

פילאטיס מכשירים

חני

11:00

פילאטיס מכשירים

נורית

12:30

פילאטיס מכשירים

אפרת

  14:00

פילאטיס מכשירים

גברים

     
15:00

פילאטיס מכשירים

שיקומי

ורדית

  15:00

פילאטיס מכשירים

גברים

  14:30

TRX, משקולות ועוד…

גברים

 
16:00

פילאטיס מכשירים

 ורדית

         
17:00

פילאטיס מכשירים

ורדית

  17:00

פילאטיס מכשירים

אפרת

17:00

יוגלטיס

עירית

17:00

פילאטיס מכשירים

ענת

   
18:30

פילאטיס מכשירים

ענת

  18:00

פילאטיס מכשירים

אפרת

  18:00

פילאטיס מכשירים

ענת

   
19:30

פילאטיס מכשירים

ענת

19:00

זומבה

לילוש

19:00

פילאטיס מכשירים

אפרת

19:30

פילאטיס מכשירים

שיפי

19:00

פילאטיס מכשירים

ענת

19:00

קורפיטנס

מיכל

19:00

זומבה

לילוש

 
20:30

פילאטיס מכשירים

ענת

20:00

עיצוב

לילוש

20:00

פילאטיס מכשירים

אפרת

20:30

פילאטיס מכשירים

שיפי

20:00

פילאטיס מכשירים

ענת

20:00

עיצוב וחיטוב

עירית

20:00

עיצוב

לילוש

מוצאי שבת
21:00

עיצוב וחיטוב

נעמה

21:30

פילאטיס מכשירים

ענת

21:00

זומבה

לילוש

21:00

אינטרוולים

מיכל

21:30

פילאטיס מכשירים

שיפי

21:00

פילאטיס מכשירים

ענת

21:00

ריצפת אגן

עירית

21:00

זומבה

לילוש

20:00

עיצוב וחיטוב

לילוש

 

22:00

זומבה

נעמה

22:00

עיצוב וחיטוב

לילוש

  22:00

עיצוב וחיטוב

טליה

22:00

עיצוב וחיטוב

לילוש

21:00

עיצוב ומתיחות

לילוש